Strona Startowa

Kronika fotograficzna niektórych wydarzeń konsularnych w Kolorado w ostatnich latach.

 

Prezydent Aleksander Kwaśniewski z Malzonka , Charge d’Affairs Ambasady Polskiej Boguslaw Winid, Konsul Honorowy Tomasz Skotnicki wsrod Polonii Kolorado –spotkanie na Denver University.

Wrzesień 2005

 

Prezydent Lech Wałęsa przebywał w Kolorado z okazji wręczenia Doktoratu Honorowego i wykładu na Uniwersytecie Regis w Denver.

Marzec 2006

 

Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej Robert Kupiecki, Tomasz Skotnicki z żoną Dorotą oraz vice Premier, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak na koktajlu wydanym przez Konsula Honorowego.

Sierpień 2008

 

Wicepremier Waldemar Pawlak w czasie wizyty w Air Force Academy w Colorado Springs.Spotkanie z polskimi studentami, Kadetami AFA.

Sierpień 2008 

 

Wręczanie pucharów na XI Mistrzostwach Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim, Loveland marzec 2009. Konsul Honorowy Tomasz Skotnicki w otoczeniu zwycięzców.

Marzec 2009

 

 

 

 

 

 

Niedziela Palmowa 2009, spotkanie z Monsiniorem Fryarem, Konsulem od Spraw Kultury z Los Angeles, Małgorzatą Cup oraz Polonią przy pomniku Ojca Świętego Jana Pawla II, przed Katedra w Denver. Poświęcenie pomnika ufundowanego ze składek polonijnych ma nastąpić w niedzielę 17 maja 2009.

 

Otwarcie wystawy „Polscy Bohaterowie – Ci Co Uratowali Zydow” na Kapitolu w Denver 27 kwietnia 2009. Na zdjeciu Senator Bob Bacon, Kendra Shore – AJC, Tomasz Skotnicki Honorwy Konsul RP.

 

Ceremonia otwarcia wystawy „Polscy Bohaterowie – Ci Co Uratowali Zydow”. Wstege przecina Ralph Stern International Chair z AJC w assyscie Tomasza Skotnickiego Konsula Honorowego RP i dwoch Zydow ktorzy przezyli Holocoust dzieki pomocy Polakow.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości